Eindeseizoenstornooien jeugdploegen

Naar jaarlijkse gewoonte trekken onze jeugdploegen naar enkele tornooien na het einde van het seizoen. Hierbij een overzicht per ploeg:

  • U7 - Kristof Rottiers: Maandag 22/04 bij Kluisbergen Sportief
  • U7 - Kristof Rottiers: Zaterdag 04/05 bij Nokere-Kruishoutem
  • U8 - Thibo & Remco: Woensdag 01/05 bij KWIK Eine
  • U8 - Thibo & Remco: Zaterdag 11/05 bij Jong Geraardsbergen
  • U9 - Jens De Backer: Zaterdag 04/05 bij Jong Lede
  • U9 - Jens De Backer: Vrijdag 10/05 bij KSCW Hofstade
  • U9 - Jens De Backer: Vrijdag 31/05 bij FCE Moortsele
  • U9 - Niels De Wilde: Zaterdag 04/05 bij VJ Baardegem
  • U9 - Niels De Wilde: Zaterdag 25/05 bij FC Poesele
  • U9 - Lorenzo Vanderhaeghen: Vrijdag 20/04 bij FC Bonanza
  • U9 - Lorenzo Vanderhaeghen: Woensdag 01/05 bij FC Daknam
  • U11 - Glenn Piens: Maandag 22/04 bij FC Merelbeke
  • U11 - Glenn Piens: Zaterdag 04/05 bij KVVE Massemen
  • U11 - Tim Meert: Maandag 22/04 bij FC Lebbeke
  • U11 - Tim Meert: Woensdag 01/05 bij J.Schoonaarde
  • U12 - Geert De Meulenaere: Zondag 05/05 bij KVE Winnik
  • U12 - Geert De Meulenaere: Zondag 19/05 bij KSV Sottegem
  • U12 - Dirk Watté: Zaterdag 11/05 bij Schr.Moorsel
  • U12 - Dirk Watté: Zaterdag 01/06 bij VSV Gent
  • U13 - Chris Scheerlinck: Zaterdag 04/05 bij C.Melle
  • U13 - Chris Scheerlinck: Zondag 12/05 SK Munkzwalm
  • U13 - Nicolas Lauwerys: Zondag 05/05 bij KSC Blankenberge
  • U13 - Nicolas Lauwerys: Zaterdag 25/05 bij FC Kerksken
  • U15 - Koen De Waele: Maandag 22/04 bij SK Wachtebeke
  • U15 - Koen De Waele: Zondag 05/05 bij KSC Blankenberge
  • U15 - Nicolas Lauwerys: Zondag 05/05 bij KSC Blankenberge
  • U15 - Nicolas Lauwerys: Zaterdag 18/05 bij J. St-Amandsberg
  • U17 - Olivier Lampens: Vrijdag 19/04 bij KVV Schelde
  • U17 - Olivier Lampens: Zaterdag 04/05 bij SK Vlierzele

De trainers zullen de ouders verder op de hoogte houden van de wedstrijden van hun ploeg. Veel plezier op deze tornooien!

Website en hosting door WAVI